FRF TV

Program | Rezultate | Clasamente

Grupa A | Etapa 1
München
vineri, 14 iun. 2024, 22:00
Germania 5 - 1 Scoția
Köln
sâmbătă, 15 iun. 2024, 16:00
Ungaria 1 - 3 Elveția
Grupa A | Etapa 2
Stuttgart
miercuri, 19 iun. 2024, 19:00
Germania 2 - 0 Ungaria
Köln
miercuri, 19 iun. 2024, 22:00
Scoția 1 - 1 Elveția
Grupa A | Etapa 3
Frankfurt
duminică, 23 iun. 2024, 22:00
Elveția 1 - 1 Germania
Stuttgart
duminică, 23 iun. 2024, 22:00
Scoția 0 - 1 Ungaria
Grupa B | Etapa 1
Berlin
sâmbătă, 15 iun. 2024, 16:00
Spania 3 - 0 Croația
Dortmund
sâmbătă, 15 iun. 2024, 22:00
Italia 2 - 1 Albania
Grupa B | Etapa 2
Hamburg
miercuri, 19 iun. 2024, 16:00
Croația 2 - 2 Albania
Gelsenkirchen
joi, 20 iun. 2024, 22:00
Spania 1 - 0 Italia
Grupa B | Etapa 3
Leipzig
luni, 24 iun. 2024, 22:00
Croația 1 - 1 Italia
Düsseldorf
luni, 24 iun. 2024, 22:00
Albania 0 - 1 Spania
Grupa C | Etapa 1
Stuttgart
duminică, 16 iun. 2024, 19:00
Slovenia 1 - 1 Danemarca
Gelsenkirchen
duminică, 16 iun. 2024, 22:00
Serbia 0 - 1 Anglia
Grupa C | Etapa 2
München
joi, 20 iun. 2024, 16:00
Slovenia 1 - 1 Serbia
Frankfurt
joi, 20 iun. 2024, 19:00
Danemarca 1 - 1 Anglia
Grupa C | Etapa 3
Köln
marți, 25 iun. 2024, 22:00
Anglia 0 - 0 Slovenia
München
marți, 25 iun. 2024, 22:00
Danemarca 0 - 0 Serbia
Grupa D | Etapa 1
Hamburg
duminică, 16 iun. 2024, 16:00
Polonia 1 - 2 Țările de Jos
Düsseldorf
luni, 17 iun. 2024, 22:00
Austria 0 - 1 Franța
Grupa D | Etapa 2
Berlin
vineri, 21 iun. 2024, 19:00
Polonia 1 - 3 Austria
Leipzig
vineri, 21 iun. 2024, 22:00
Țările de Jos 0 - 0 Franța
Grupa D | Etapa 3
Berlin
marți, 25 iun. 2024, 19:00
Țările de Jos 2 - 3 Austria
Dortmund
marți, 25 iun. 2024, 19:00
Franța 1 - 1 Polonia
Grupa E | Etapa 1
München
luni, 17 iun. 2024, 16:00
România 3 - 0 Ucraina
Frankfurt
luni, 17 iun. 2024, 19:00
Belgia 0 - 1 Slovacia
Grupa E | Etapa 2
Düsseldorf
vineri, 21 iun. 2024, 16:00
Slovacia 1 - 2 Ucraina
Köln
sâmbătă, 22 iun. 2024, 22:00
Belgia 2 - 0 România
Grupa E | Etapa 3
Frankfurt
miercuri, 26 iun. 2024, 19:00
Slovacia 1 - 1 România
Stuttgart
miercuri, 26 iun. 2024, 19:00
Ucraina 0 - 0 Belgia
Grupa F | Etapa 1
Dortmund
marți, 18 iun. 2024, 19:00
Turcia 3 - 1 Georgia
Leipzig
marți, 18 iun. 2024, 22:00
Portugalia 2 - 1 Cehia
Grupa F | Etapa 2
Dortmund
sâmbătă, 22 iun. 2024, 16:00
Georgia 1 - 1 Cehia
Dortmund
sâmbătă, 22 iun. 2024, 19:00
Turcia 0 - 3 Portugalia
Grupa F | Etapa 3
Hamburg
miercuri, 26 iun. 2024, 22:00
Cehia 1 - 2 Turcia
Gelsenkirchen
miercuri, 26 iun. 2024, 22:00
Georgia 2 - 0 Portugalia
Optimi de finală
Berlin
sâmbătă, 29 iun. 2024, 19:00
Elveția 2 - 0 Italia
Dortmund
sâmbătă, 29 iun. 2024, 22:00
Germania 2 - 0 Danemarca
Gelsenkirchen
duminică, 30 iun. 2024, 19:00
Anglia 2 - 1 Slovacia
Köln
duminică, 30 iun. 2024, 22:00
Spania 4 - 1 Georgia
Düsseldorf
luni, 1 iul. 2024, 19:00
Franța 1 - 0 Belgia
Frankfurt
luni, 1 iul. 2024, 22:00
Portugalia 3 - 0 Slovenia
München
marți, 2 iul. 2024, 19:00
România 0 - 3 Țările de Jos
Leipzig
marți, 2 iul. 2024, 22:00
Austria 1 - 2 Turcia
Stuttgart
vineri, 5 iul. 2024, 19:00
Spania 2 - 1 Germania
Hamburg
vineri, 5 iul. 2024, 22:00
Portugalia 3 - 5 Franța
Düsseldorf
sâmbătă, 6 iul. 2024, 19:00
Anglia 6 - 4 Elveția
Berlin
sâmbătă, 6 iul. 2024, 22:00
Țările de Jos 2 - 1 Turcia
München
marți, 9 iul. 2024, 22:00
Spania 2 - 1 Franța
Dortmund
miercuri, 10 iul. 2024, 22:00
Țările de Jos 1 - 2 Anglia
Berlin
duminică, 14 iul. 2024, 22:00
Spania - Anglia
M V E Î G P
Meciuri Victorii Egaluri Înfrângeri Golaveraj Puncte
Grupa A
Germania 3 2 1 0 8 - 2 7
Elveția 3 1 2 0 5 - 3 5
Ungaria 3 1 0 2 2 - 5 3
Scoția 3 0 1 2 2 - 7 1
Grupa B
Spania 3 3 0 0 5 - 0 9
Italia 3 1 1 1 3 - 3 4
Croația 3 0 2 1 3 - 6 2
Albania 3 0 1 2 3 - 5 1
Grupa C
Anglia 3 1 2 0 2 - 1 5
Danemarca 3 0 3 0 2 - 2 3
Slovenia 3 0 3 0 2 - 2 3
Serbia 3 0 2 1 1 - 2 2
Grupa D
Austria 3 2 0 1 6 - 4 6
Franța 3 1 2 0 2 - 1 5
Țările de Jos 3 1 1 1 4 - 4 4
Polonia 3 0 1 2 3 - 6 1
Grupa E
România 3 1 1 1 4 - 3 4
Belgia 3 1 1 1 2 - 1 4
Slovacia 3 1 1 1 3 - 3 4
Ucraina 3 1 1 1 2 - 4 4
Grupa F
Portugalia 3 2 0 1 5 - 3 6
Turcia 3 2 0 1 5 - 5 6
Georgia 3 1 1 1 4 - 4 4
Cehia 3 0 1 2 3 - 5 1

CUPA ROMÂNIEI BETANO

Miercuri, 15 mai, ora 20:30
Stadion Municipal (Sibiu)

CORVINUL HUNEDOARA
OȚELUL GALAȚI

vs
FINALA

MAGAZIN FRF

Tricou Oficial de Joc Albastru

Tricou Oficial de Joc Galben

Tricou Oficial de Joc Rosu

COMUNICATE FRF

vezi toate articolele
logo-echpa_nationala

LIGA 2 CASA PARIURILOR

vezi toate articolele

FRF TV

SUPERLIGA FEMININĂ

vezi toate articolele

SPONSORI ȘI PARTENERI

SPONSORI ECHIPA NAȚIONALĂ

SPONSOR PRINCIPAL

penny-140x74_2

SPONSOR OFICIAL

client-image

SPONSOR OFICIAL

client-image

SPONSOR

client-image

SPONSOR

client-image

SPONSOR

client-image

SPONSOR

client-image

SPONSOR TEHNIC

joma-140x74

SPONSORI ROMÂNIA U21

SPONSOR PRINCIPAL

penny-140x74_2

SPONSOR

client-image

SPONSOR

client-image

SPONSOR TEHNIC

joma-140x74

SPONSORI ECHIPA NAȚIONALĂ FEMININĂ

SPONSOR PRINCIPAL

fortuna-140x74

SPONSOR

penny-140x74_2

SPONSOR

client-image

SPONSOR TEHNIC

joma-140x74

SPONSORI CUPA ROMÂNIEI

client-image
client-image
PAMBAC

PARTENERI FRF

client-image
client-image
client-image
fortuna-140x74
client-image
reginamaria-140x74
client-image
client-image
client-image
SAMEDAY
client-image
client-image
unicef-140x74
client-image