Acasă COMITET EXECUTIV

COMITET EXECUTIV

Răzvan Burleanu

Președinte

01/07/1984

Gino Iorgulescu

Prim Vice Președinte

15/05/1956

Octavian Goga

Al 2-lea Vice Președinte, reprezentant al fotbalului amator.

14/04/1960

Valeriu Argăseală

Reprezentant al cluburilor de Liga 1

14/08/1955

Cristian Tănase

Reprezentant al cluburilor de Liga I

03/06/1975

Marcel Ghergu

Reprezentant al cluburilor de Liga 2

07/12/1963

Marius Burcă

Reprezentant al cluburilor de Liga 2

15/08/1975

Mihai Dăscălescu

Reprezentant al cluburilor de Liga 3

20/12/1976

Florea Spînu

Reprezentant al cluburilor de Liga 3

17/01/1968

Cătălin Cighir

Reprezentant al cluburilor cu activitate exclusivă de copii și juniori

13/01/1974

Cristian Vornicu

Reprezentant al cluburilor de fotbal în sală

29/09/1970

Alin Cioban

Reprezentant al cluburilor de fotbal feminin

10/10/1969

Kyros Vassaras

Președintele Comisiei Centrale a Arbitrilor

01/02/1966

Emilian Hulubei

Președintele sindicatului fotbaliștilor recunoscut de FIFPro

01/10/1978

Mihai Stoichiță

Președintele Comisiei Tehnice FRF

10/05/1954